Badania specjalistyczne: testy DNA, test na ojcostwo, badanie pod kątem narkotyków i wiele innych

W odpowiedzi na liczne zapytania przygotowaliśmy szeroką ofertę badań specjalistycznych realizowanych za pośrednictwem naszego biura detektywistycznego. Nasza propozycja obejmuje profesjonalną realizację badań, z zachowaniem poufności oraz wysokich standardów. Nasza oferta obejmuje między innymi:

  • badania DNA – testy na ojcostwo, badanie pokrewieństwa,
  • badania toksykologiczne – badanie krwi oraz moczu w celu ustalenia obecności środków odurzających lub substancji psychotropowych,
  • analiza dowód rzeczowych – badanie dostarczonych substancji (suszu, proszku, tabletek) pod kątem ustalenia składu – wykrywanie narkotyków,
  • badania chromatograficzne i immunoenzymatyczne – wykrywanie substancji chemicznych we włosach,
  • badania genetyczne, badanie i analiza śladów biologicznych,
  • badania wariografem – badanie na wykrywaczu kłamstw.

Działamy w pełni legalnie na podstawie licencji wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach. Współpracujemy z renomowanymi laboratoriami i wykorzystujemy najnowsze technologie, aby zapewnić możliwie najbardziej wiarygodne i precyzyjne wyniki.

Usługi świadczymy głównie na terenie województwa śląskiego oraz opolskiego, ale zapraszamy do współpracy klientów z całej Polski.

Badania specjalistyczne: badanie DNA, Badanie wariografem
Usługi Detektywistyczne
Zapraszamy do kontaktu

Darmowa konsultacja

przez całą dobę – 7 dni w tygodniu


Testy na ojcostwo

Niezmiernie miło nam poinformować, że Biuro Detektywistyczne Rafał Marcoń & Partnerzy podjęło współpracę z renomowanymi laboratoriami oraz najlepszymi fachowcami w zakresie różnego rodzaju badań specjalistycznych. Tym samym oferta usług naszego biura została rozszerzona między innymi o badania DNA, testy na ojcostwo, badania substancji oraz materiału biologicznego pod kątem narkotyków i innych substancji psychoaktywnych, a także badanie wariografem.

Testy na ojcostwo

Doskonale wiemy, że życie potrafi pisać różne, czasami bardzo skomplikowane scenariusze. Zdajmy sobie również sprawę, że życie w niepewności może być bardzo frustrujące i wyczerpujące. Dlatego chętnie pomożemy w dyskretnym i komfortowym przeprowadzaniu testu na ojcostwo, testu pokrewieństwa oraz innych testów DNA.

Testy na narkotyki

Znalazłeś dziwną substancję (proszek, tabletkę itp.) w rzeczach swojego dziecka lub partnera? Masz podejrzenia, że ktoś dodał czegoś do Twojego posiłku lub napoju? Chcesz zweryfikować prawdomówność i trzeźwość bliskiej osoby? Żadna z opisanych powyżej sytuacji nie stanowi dla nas problemu. Możemy pomóc w skutecznym i wiarygodnym przeprowadzaniu testów dostarczonych substancji i materiału biologicznego.

W naszej ofercie znajduje się również badanie wariografem, czyli popularne badanie na wykrywaczu kłamstw.

Oferta naszego biura skierowana jest do osób prywatnych jak również przedsiębiorców. Zapewniam dyskrecje, profesjonalną realizację zleceń z pełnym zrozumieniem trudnych sytuacji rodzinnych i z zachowaniem komfortu osób których dotyczy sprawa. Jesteśmy profesjonalistami w naszym fachu, jednocześnie zachowaliśmy empatię i zwyczajnie ludzkie podejście.

Często zadawane pytania (FAQ)

Dla kogo skierowana jest oferta badań specjalistycznych?

Nasza oferta skierowana jest dla osób prywatnych jak również klientów biznesowych (firm). Jeśli interesują Cię na przykład testy na ojcostwo Śląsk lub badanie nie wykrywaczu kłamstw Śląsk to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Jaka jest cena za konkretne badanie/konkretną usługę?

Każda sytuacja jest inna. Wymaga od nas zaangażowania innych sił i środków technicznych, natomiast możemy zagwarantować, że zawsze staramy się proponować najbardziej konkurencyjne ceny. Po szczegółową wycenę zapraszamy do kontaktu.

Jak wiarygodne są testy? Czy badania dają poprawne wyniki?

Współpracujemy z renomowanymi laboratoriami oraz realizujemy badania zgodnie z najwyższymi standardami, tak aby zapewnić najbardziej wiarygodne i rzetelne rezultaty.

Na terenie jakich miast świadczona jest usługa?

Jesteśmy w stanie obsługiwać klientów w całej Polsce, natomiast najczęściej realizujemy zlecenie na terenie dużych miast województwa śląskiego takich jak: Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Ruda Śląska, Chorzów, Tychy, Bytom oraz wiele innych.