Szukasz dobrego detektywa pracującego na terenie Bielska i okolic? Biuro detektywistyczne Rafał Marcoń i Partnerzy to zgrany zespół, składający się przede wszystkim z byłych funkcjonariuszy Policji oraz innych służb, którzy swoją wiedzę i doświadczenie zdobywali pracujących w największych miastach województwa śląskiego. Umiejętności i predyspozycji które posiadają nie da się kupić, czy wyuczyć podczas kursu lub szkolenia. W realizacji zadań śledczych oraz operacyjnych wspomagają nas najnowsze zdobycze techniki takie jak drony czy wysokiej klasy urządzenia rejestrujące. To wszystko sprawia, że chętnie podejmujemy się nawet najbardziej wymagających zleceń.

Ofertę usług detektywistycznych kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Obserwacje, poszukiwanie osób, wykrywanie urządzeń inwigilujących (kamery, podsłuchy, GPS), ujawnianie zdrad, ustalenia majątkowe, działania w sprawach spadkowych, testy DNA, badanie wariografem – to tylko wycinek z naszej pełnej oferty.

Zapraszamy do kontaktu przez całą dobę, 365 dni w roku.

Nasza oferta

Sprawy Rozwodowe

Sprawy rozwodowe, zdrady, alimenty

Wykrywanie podsłuchów

Wykrywanie podsłuchów, kamer i lokalizatorów GPS

Poszukiwanie Osób

Poszukiwanie osób

Obserwacja osób i miejsc

Obserwacja osób i miejsc

Wywiad gospodarczy

Wywiad gospodarczy

Weryfikacja pracowników

Weryfikacja pracowników

Oraz wiele innych …
Usługi Detektywistyczne
Zapraszamy do kontaktu

Darmowa konsultacja

przez całą dobę – 7 dni w tygodniu


Usługi detektywistyczne

Usługi detektywistyczne w Bielsku Białej

Bielsko Biała to największe miasto położone w południowej części województwa śląskiego, a pod względem ludności zajmuje 6 miejsce w województwie. Według danych Głównego Urzędu Statystycznego pod koniec 2020 roku miasto zamieszkiwało prawie 170 tysięcy osób. Tereny mieszkaniowe zajmują tutaj tylko około 17% powierzchni. Pozostała część to głównie użytki rolne oraz lasy i tereny zadrzewione. Bielsko Biała nie sąsiaduje z żadnym innym dużym miastem. W granicach miasta znajdziemy zarówno tereny wyżynne, jak i typowo górskie – Beskid Śląski i Beskid Mały.

W samym Bielsku, jak i w okolicy znajduje się wiele terenów rekreacyjnych, które każdego roku przyciągają tutaj tysiące turystów – zarówno latem, jak i zimą. Niewielka odległość oraz dobre połączenie komunikacyjne z miastami Metropolii Górnośląsko Zagłębiowskiej sprawia, że te tereny są często celem krótkich, nawet kilkugodzinnych wypadów.

Wszystkie wyżej opisane fakty sprawiają, że praca agencji detektywistycznej na terenie Bielska Białej i okolic wymaga szczególnych predyspozycji, umiejętności szybkiego dostosowywana się do zmieniających się okoliczności oraz zaplecza technicznego pozwalającego na skuteczną realizację zadań operacyjnych i śledczych zarówno w terenie zurbanizowanym jak i poza nim, a nawet w terenie górskim.

Bielsko Biała jest jednym z najlepiej rozwiniętych gospodarczo miast w kraju – świadectwem tego niech będzie bardzo niskie bezrobocie, wynoszące niecałe 2%. Jest centralnym miastem Bielskiego Okręgu Przemysłowego. Znajduje się tutaj wiele dużych i ważnych zakładów działających w przemyśle maszynowym, samochodowym, włókienniczym czy spożywczym. Właśnie z myślą o przedsiębiorcach przygotowaliśmy szereg usług detektywistycznych dla biznesu: wywiad gospodarczy, ujawnianie praktyk nieuczciwej konkurencji czy szpiegostwa gospodarczego, sprawdzenia pracowników (obecnych, byłych jak również kandydatów), ustalenia majątkowe, poszukiwanie dłużników oraz wiele innych.