Biuro detektywistyczne Rafał Marcoń & Partnerzy świadczy szeroki wachlarz usług detektywistycznych między innymi na terenie Bytomia. W naszej ofercie znajdą Państwo: wykrywanie podsłuchów i innych urządzeń inwigilujących, wykrywanie zdrad, ustalenia dotyczące spraw majątkowych oraz spadkowych, poszukiwania osób zaginionych, obserwacje oraz wiele innych. Dużą częścią naszej działalności jest również realizacja zleceń na rzecz Klientów biznesowych.

Działamy zgodnie z prawem. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia, w tym licencję wydaną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach – nr 0008716.

Jednym z naszych największych atutów jest doświadczenie – większość naszego zespołu to byli funkcjonariusze służb (Policji, CBŚ, ABW i innych), z których część spędziła blisko 30 lat pracując w terenie. Pozwoliło to zdobyć wiedzę i umiejętności których nie da się pozyskać na żadnym kursie czy szkoleniu. Nasza praca to przede wszystkim nasza pasja i dlatego chętnie podejmiemy się nawet najbardziej wymagających spraw.

Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Nasza oferta

Sprawy Rozwodowe

Sprawy rozwodowe, zdrady, alimenty

Wykrywanie podsłuchów

Wykrywanie podsłuchów, kamer i lokalizatorów GPS

Poszukiwanie Osób

Poszukiwanie osób

Obserwacja osób i miejsc

Obserwacja osób i miejsc

Wywiad gospodarczy

Wywiad gospodarczy

Weryfikacja pracowników

Weryfikacja pracowników

Oraz wiele innych …
Usługi Detektywistyczne
Zapraszamy do kontaktu

Darmowa konsultacja

przez całą dobę – 7 dni w tygodniu


Detektyw

Usługi detektywistyczne w Bytomiu

Mimo iż wszystkie dane wskazują, że Bytom z roku na rok wyludnia się, to nadal jest to to jedno z największych miast województwa śląskiego. Jest stosunkowo gęsto zaludniony, bo przy powierzchni niespełna 70 kilometrów kwadratowych (23. miejsce woj. śląskiego) liczy ponad 170 tys. mieszkańców (7 miejsce w woj. śląskim). To sprawia, że praca detektywa na jego terenie jest bardzo intensywna i wymaga doświadczenia w poruszaniu się w takim środowisku.

Bytom nieformalnie posiada jedenaście dzielnic. Są to: Bobrek, Górniki, Karb, Łagiewniki, Miechowice, Rozbark, Stolarzowice, Stroszek, Sucha Góra, Szombierki, Śródmieście. Niektóre z nich diametralnie różnią się od siebie charakterystyką. W jednych znajdziemy typowo śląskie „place” i „familoki”, inne to klasyczne blokowiska, a nie zabraknie również spokojniejszych osiedli domków jednorodzinnych. Nasi detektywi są elastyczni i potrafią szybko dostosować swoje działania do każdego rodzaju terenu i zabudowy.

W przeszłości nie wszystkie decyzje lokalnych władz były trafne i dlatego Bytom jest miastem które boryka się ze swoimi problemami: największe z regionie bezrobocie, medialne afery dotyczące nielegalnego składowania odpadów oraz kilka innych. Może to sprzyjać różnym nadużyciom o charakterze gospodarczym. Właśnie dlatego nasze biuro detektywistyczne przygotowało szeroką ofertę usług skierowanych dla przedsiębiorców: wywiad gospodarczy, ujawnienia szpiegostwa przemysłowego, demaskowanie nieuczciwej konkurencji oraz sprawdzenia pracowników.