Biuro detektywistyczne Rafał Marcoń & Partnerzy świadczy szeroki zakres usług detektywistycznych na terenie Chorzowa i okolic. Mamy bogatą ofertę, z usługami skierowany nie tylko do osób prywatnych, ale także do przedsiębiorców potrzebujących pomocy detektywa. Nasze doświadczenie, posiadana flota pojazdów oraz zaplecze techniczne pozwala nam skutecznie realizować między innymi takie zadania jak: obserwacja osób lub miejsc, poszukiwania osób, ujawnianie zdrad, wykrywanie urządzeń podsłuchowych, ukrytych kamer czy nadajników GPS, weryfikacja pracowników, wywiad gospodarczy i majątkowy, wykrywanie nieuczciwej konkurencji oraz wiele innych.

Nasz doświadczony personel składający się z byłych funkcjonariuszy służb jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zapewniamy profesjonalizm, dyskrecje oraz pełne zaangażowanie. Chętnie pomożemy nawet w najbardziej skomplikowanych problemach.

Nasza oferta

Sprawy Rozwodowe

Sprawy rozwodowe, zdrady, alimenty

Wykrywanie podsłuchów

Wykrywanie podsłuchów, kamer i lokalizatorów GPS

Poszukiwanie Osób

Poszukiwanie osób

Obserwacja osób i miejsc

Obserwacja osób i miejsc

Wywiad gospodarczy

Wywiad gospodarczy

Weryfikacja pracowników

Weryfikacja pracowników

Oraz wiele innych …
Usługi Detektywistyczne
Zapraszamy do kontaktu

Darmowa konsultacja

przez całą dobę – 7 dni w tygodniu


Detektyw Chorzów

Praca detektywa w Chorzowie

Chorzów pomimo tego, że znajduje się poza pierwszą dziesiątką największych miast województwa śląskiego (pod względem liczby ludności zajmuje 12 pozycję), ze względu na swoje położenie w samym centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego pełni w regionie bardzo ważna rolę. Miasto zamieszkuje ponad 100 tyś osób, a jego powierzchnia to niewiele ponad 33 kilometry kwadratowe (43 miejsce województwa śląskiego) – sprawia to, że Chorzów jest bardzo gęsto zaludniony. Ten fakt powinien być brany pod uwagę podczas planowania jakichkolwiek działań na terenie miasta.

Nasi detektywi bo byli funkcjonariusze służb takich jak Policja, CBŚ, ABW i innych, którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenie w pracy operacyjnej oraz śledczej służąc na ulicach wielu śląskich miast. To praktycy, którzy każdego dnia pracowali „na pierwszej linii”. Wiedzy i umiejętności które w ten sposób zdobyli nie da się uzyskać na żadnym kursie, szkoleniu teoretycznym, czy podczas pracy za biurkiem.

Chorzów jest tak dobrze skomunikowany z sąsiednimi miastami, że w momencie kiedy przestanie zwracać uwagę na znaki oraz tablice informacyjne możemy w ogóle nie zorientować się, że opuściliśmy granice miasta. To stawia kolejne wyzwania przed detektywami.

Pisząc o Chorzowie w kontekście pracy detektywa nie można pominąć kwestii kibicowskich. Grupa związana z lokalną drużyną zyskała na tyle dużą popularność, że reportaże z nią związane pojawiały się wielokrotnie w głównych mediach, temat powraca regularnie. Pracownicy naszej agencji detektywistycznej doskonale znają tego typu środowiska, ich charakterystykę i potrafią skutecznie odnajdywać się w sytuacjach wymagających kontaktu z ich przedstawicielami.