Szukasz dobrej agencji detektywistycznej działającej na terenie Dąbrowy Górniczej i nie tylko? Biuro detektywistyczne Rafał Marcoń & Partnerzy oferuje szereg usług skierowanym do klientów prywatnych oraz biznesowych. Posiadamy wiedzę, doświadczenie oraz sprzęt pozwalający na skutecznie prowadzenie obserwacji osób i miejsc, wykrywanie podsłuchów, ukrytych kamer, czy nadajników GPS, pomagamy znaleźć dowody zdrady, dokonujemy ustaleń majątkowych oraz świadczymy wiele innych usług.

Nasz zgrany zespół składa się z pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu czynności operacyjnych oraz śledczych, które nabyli służąc w Policji, ABW, CBŚ oraz innych służbach. Ponadto dysponujemy flotą pojazdów i nowoczesnym sprzętem pozwalającym nam podjąć się najbardziej skomplikowanych zleceń.

Działamy na podstawie licencji wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji. Wszyscy pracownicy posiadają stosowne uprawnienia. Nasze działania są w pełni legalne.

Zapraszamy do kontaktu przez całą dobę, 365 dni w roku.

Nasza oferta

Sprawy Rozwodowe

Sprawy rozwodowe, zdrady, alimenty

Wykrywanie podsłuchów

Wykrywanie podsłuchów, kamer i lokalizatorów GPS

Poszukiwanie Osób

Poszukiwanie osób

Obserwacja osób i miejsc

Obserwacja osób i miejsc

Wywiad gospodarczy

Wywiad gospodarczy

Weryfikacja pracowników

Weryfikacja pracowników

Oraz wiele innych …
Usługi Detektywistyczne
Zapraszamy do kontaktu

Darmowa konsultacja

przez całą dobę – 7 dni w tygodniu


Detektyw Dąbrowa Górnicza

Detektyw na terenie Dąbrowy Górniczej

Dąbrowa Górnicza jest największym pod względem powierzchni miastem w województwie śląskim – teren który zajmuje to ponad 188 kilometrów kwadratowych. Przy tym, według oficjalnych danych zamieszkiwana jest przez niecałe 120 tysięcy osób, co pod względem ludności plasuje miasto na 11 pozycji w województwie śląskim. Mniejsze miejscowości z którymi graniczy Dąbrowa Górnicza to Siewierz, Sławków, Psary czy gmina Mierzęcice. Zaledwie 11 kilometrów od granic miasta znajdziemy lotnisko Katowice – Pyrzowice.

W Dąbrowie Górniczej znajdziemy zarówno typowe osiedla – blokowiska, osiedla domków jednorodzinnych (w tym luksusowe), tereny przemysłowe, jak również dzielnice których charakter niektórzy określiliby wręcz jako wiejski. To wszystko sprawia, że praca agencji detektywistycznej na terenie tego miasta wymaga umiejętności szybkiego dopasowania się do warunków oraz znajomości topografii terenu.

Na terenie należącym do Dąbrowy Górniczej znajdują się bardzo znane ośrodki rekreacyjne położone nad zbiornikami wodnymi Pogoria III oraz Kuźnica Warężyńska, które w ciepłe dni przyciągają tysiące osób z bliższej oraz dalszej okolicy. Detektyw pracujący w takich warunkach musi posiadać nie tylko umiejętności, ale również sprzęt który pozwoli mu wykonywać czynności bez obawy o zdemaskowanie.

Dąbrowa Górnicza jest największym ośrodkiem przemysłowym Zagłębia Dąbrowskiego. Znajduje się tutaj wiele zakładów przemysłowych, a swoje siedziby mają duże krajowe oraz zagraniczne firmy. W takich warunkach przedsiębiorców działających na terenie miasta mogą zainteresować usługi detektywistyczne dla firm, takie jak między innymi: wywiad gospodarczy, zwalczanie nieuczciwej konkurencji, sprawdzenia pracowników czy wykrywanie urządzeń inwigilujących.