Biuro detektywistyczne Rafał Marcoń & Partnerzy świadczy profesjonalne usługi detektywistyczne na rzecz osób prywatnych oraz klientów biznesowych. Oferujemy pełny wachlarz działań o charakterze śledczym oraz operacyjnym, w tym między innymi: obserwacje osób, miejsc oraz pojazdów, demaskowanie niewiernych partnerów, poszukiwanie osób, pomoc przy sprawach spadkowych czy majątkowych, przeprowadzenie wywiadu gospodarczego, wykrywanie podsłuchów oraz kamer i wiele innych.

Nasi pracownicy to osoby z ogromnym doświadczeniem – głównie byli pracownicy służb, którzy doskonale czują się podczas pracy w terenie i potrafią dostosować do każdych warunków. Posiadają bogatą wiedzę oraz przeszkolenia z tematów specjalistycznych, jakim jest chociażby cyberprzestępczość i wszystkie związane z nią zagadnienia.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, przez całą dobę.

Nasza oferta

Sprawy Rozwodowe

Sprawy rozwodowe, zdrady, alimenty

Wykrywanie podsłuchów

Wykrywanie podsłuchów, kamer i lokalizatorów GPS

Poszukiwanie Osób

Poszukiwanie osób

Obserwacja osób i miejsc

Obserwacja osób i miejsc

Wywiad gospodarczy

Wywiad gospodarczy

Weryfikacja pracowników

Weryfikacja pracowników

Oraz wiele innych …
Usługi Detektywistyczne
Zapraszamy do kontaktu

Darmowa konsultacja

przez całą dobę – 7 dni w tygodniu


Usługi detektywistyczne

Detektyw w Gliwicach – specyfika pracy

Gliwice to jedno z największych miast województwa śląskiego – zamieszkuje je około 180 tyś ludzi, a powierzchnia ponad 133 kilometrów kwadratowych plasuje je na szóstym miejscu pod względem posiadanego terenu. Składa się z 21 dzielnic – Osiedle Baildona, Bojków, Czechowice, Kopernika, Ligota Zabrska, Łabędy, Obrońców Pokoju, Ostropa, Sikornik, Sośnica, Stare Gliwice, Szobiszowice, Śródmieście, Trynek, Wilcze Gardło, Wojska Polskiego, Wójtowa Wieś, Zatorze, Żerniki. Gminy sąsiadujące to między innymi: Gierałtowice, Knurów, Pilchowice, Pyskowice.

Teren Gliwic jest w dużej części gęsto zabudowany, co ma wpływa na specyfikę pracy Agencji Detektywistycznej w tym mieście. Nasi pracownicy przez wiele lat nabywali doświadczenie służąc w różnego rodzaju formacjach (Policja, CBŚ, ABW i inne) na terenie województwa śląskiego, dlatego bardzo dobrze czują się na terenie dużych miast i z łatwością realizują zadania śledcze, operacyjne oraz inne.

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny w Europie, czyli Gliwice – Sośnica. Odbywa się na nim ruch międzynarodowy w czterech kierunkach oraz krajowy w ośmiu kierunkach. Zbudowany jest z sześciu wiaduktów autostradowych oraz pięciu innych. Może to stanowić wyzwanie dla detektywa, podczas prowadzenia wszelkiego rodzaju obserwacji osób czy pojazdów oraz innych działań operacyjnych. Nasza siedziba znajduje się w Gliwicach, a ponadto posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy w ternie silnie zurbanizowanym, dlatego nie mamy najmniejszych obaw czy wątpliwości przed podejmowaniem tego typu wyzwań.

Warto w tym miejscu wspomnieć o Gliwickiej Strefie Ekonomicznej będącej częścią Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Ponad 500 firm i 90 tys. pracowników – to gigantyczne pole do popisu dla nieuczciwej konkurencji i wszelkich odmian szpiegostwa gospodarczego czy przemysłowego. Nasze Biuro Detektywistyczne chętnie udzieli pomocy firmom z terenu Gliwic i nie tylko, zainteresowanym między innymi takimi usługami jak wywiad gospodarczy, ujawnianie przypadków nieuczciwej konkurencji czy też weryfikacja pracowników (kandydatów, jak również już zatrudnionych) – w tym także demaskowanie ich powiązań z konkurencją. Posiadamy również profesjonalne urządzenia oraz stosowną wiedzę pozwalająca na wykrywanie urządzeń inwigilujących – ukrytych kamer, podsłuchów czy nadajników GPS.