Jeśli szukasz detektywa działającego na terenie Rybnika i okolic to zachęcamy do sprawdzenia naszej propozycji. Biuro detektywistyczne Rafał Marcoń & Partnerzy posiada bogatą ofertę usług detektywistycznych, które realizujemy na rzecz osób prywatnych oraz przedsiębiorców. Wykrywanie zdrad, poszukiwanie osób, prowadzenie obserwacji (osób i miejsc), wykrywanie urządzeń takich jak podsłuchy, ukryte kamery czy nadajniki GPS, dokonywanie ustaleń majątkowych, wywiad gospodarczy – to tylko część usług które jesteśmy w stanie zaproponować.

Nasz zespół składa się z byłych funkcjonariuszy służb takich jak Policja, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego czy Centralne Biuro Śledcze. Osoby te przez wiele lat aktywnie działały w terenie realizując zadania śledcze oraz operacyjne. Pozwoliło to zdobyć doświadczenie, którego nie da się pozyskać na żadnym kursie czy szkoleniu.

Działamy w pełni legalnie na podstawie licencji wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach. Nasz personel posiada wszystkie niezbędne uprawnienia.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, 365 dni w roku. Zapraszamy do kontaktu.

Nasza oferta

Sprawy Rozwodowe

Sprawy rozwodowe, zdrady, alimenty

Wykrywanie podsłuchów

Wykrywanie podsłuchów, kamer i lokalizatorów GPS

Poszukiwanie Osób

Poszukiwanie osób

Obserwacja osób i miejsc

Obserwacja osób i miejsc

Wywiad gospodarczy

Wywiad gospodarczy

Weryfikacja pracowników

Weryfikacja pracowników

Oraz wiele innych …
Usługi Detektywistyczne
Zapraszamy do kontaktu

Darmowa konsultacja

przez całą dobę – 7 dni w tygodniu


Usługi detektywistyczne

Działania detektywa na terenie Rybnika i okolic

Liczący ponad 137 tysięcy mieszkańców Rybnik jest największym miastem aglomeracji rybnickiej oraz Rybnickiego Okręgu Węglowego. Pod względem zajmowanego obszaru jest to piąte miasto województwa śląskiego. Najbliżej położone miasta to: Radlin, Rydułtowy, Czerwionka-Leszczyny, Wodzisław Śląski, Żory oraz Pszów. Jest to miasto dobrze rozwinięte, o bardzo niskiej stopie bezrobocie wynoszącej zaledwie 3,6% – mniej niż średnia województwa śląskiego.

Z Rybnika w zaledwie 30 minut dojedziemy do Czech, a w 90 minut do Słowacji. Z pewnością jest to fakt warty odnotowania jeśli planujemy wykonywać czynności operacyjne lub śledcze na terenie tego miasta. Detektywi realizujący zlecenia na terenie Rybnika i w jego okolicach powinni cechować się umiejętnością szybkiego podejmowania decyzji oraz dostosowywania się do zmieniającej się sytuacji. Na szczęście w naszym zespole znajdziemy wyłącznie takie osoby.

Miasto jest dość silnie uprzemysłowione – działają tutaj między innymi dwie kopalnie węgla kamiennego, duża fabryka maszyn oraz Elektrownia Rybnik.

Dla przedsiębiorców działających na terenie Rybnika w naszym biurze detektywistycznych przygotowaliśmy szereg usług – począwszy od wywiadu gospodarczego, przez wykrywanie urządzeń inwigilujących, pomoc w zapobieganiu nieuczciwej konkurencji po szczegółową weryfikację pracowników.