Biuro detektywistyczne Rafał Marcoń & Partnerzy świadczy szeroki wachlarz usług detektywistycznych na terenie Tychów i nie tylko. Nasz zespół składa się z byłych funkcjonariuszy służb państwowych, którzy swoje doświadczenie w pracy operacyjnej oraz śledczej zdobywali na ulicach największych śląskich miast, służąc w formacjach takich jak Policja, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego czy Centralne Biuro Śledcze. Dzięki temu posiadają wiedzę i umiejętności, których nie sposób zdobyć na żadnym teoretycznym kursie czy szkoleniu.

W naszej ofercie znajdą Państwo pełen zakres usług, takich jak: poszukiwanie i obserwacja osób oraz miejsc, wykrywanie urządzeń inwigilujących (podsłuchów, kamer, GPS), dostarczanie dowodów na zdrady, ustalenia majątkowe, działania w sprawach spadkowych, badania DNA oraz wariografem oraz wiele innych.

Ważną część naszej działalności stanowią usługi detektywistyczne świadczone na rzecz przedsiębiorców – w tym między innymi: wywiad gospodarczy, zwalczanie nieuczciwej konkurencji, weryfikacja pracowników, ustalenia majątkowe.

Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia oraz licencję wydaną przez KWP w Katowicach. Zapraszamy do kontaktu przez całą dobę.

Nasza oferta

Sprawy Rozwodowe

Sprawy rozwodowe, zdrady, alimenty

Wykrywanie podsłuchów

Wykrywanie podsłuchów, kamer i lokalizatorów GPS

Poszukiwanie Osób

Poszukiwanie osób

Obserwacja osób i miejsc

Obserwacja osób i miejsc

Wywiad gospodarczy

Wywiad gospodarczy

Weryfikacja pracowników

Weryfikacja pracowników

Oraz wiele innych …
Usługi Detektywistyczne
Zapraszamy do kontaktu

Darmowa konsultacja

przez całą dobę – 7 dni w tygodniu


Detektyw Tychy

Działanie detektywa na terenie miasta Tychy

Tychy to jedno z większych miast województwa śląskiego, położone w jego południowej części. Zaliczane są do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Dzielnice Tych to: Cielmice, Czułów, Glinka, Jaroszowice, Mąkołowiec, Paprocany, Radziejówka, Stare Tychy, Suble, Śródmieście, Urbanowice, Wartogłowiec, Wilkowyje, Wygorzele, Zawiść, Zwierzyniec, Żwaków. Ciekawostką jest, że osiedla położone na terenie Tych posiadają nazwy pochodzące od żeńskich imion, a część osób (zwłaszcza miejscowych) używamy tylko pierwszych liter alfabetu. Miasto zajmuje 9 miejsce w Polsce pod względem powierzchni parków spacerowo – wypoczynkowych.

W centralnej części miasta znajduje się skrzyżowanie ważnych dróg krajowych – DK1 oraz DK44, a do autostrady A4 mamy zaledwie 12km. Tychy otoczone są lasami, w tym pozostałościami po Puszczy Pszczyńskiej.

Działanie agencji detektywistycznej na terenie Tych wymaga specyficznej wiedzy dotyczącej pracy w terenie silnie zurbanizowanym, a jednocześnie umiejętności szybkiego przemieszczania się i dostosowania do zmieniających warunków. Nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenia w prowadzeniu działań, w dokładnie takim terenie, a przy tym wspierani są przez najnowsze technologie. To sprawia, że usługi detektywistyczne świadczone przez nasze biuro na terenie Tychów są najwyższej jakości.