Szukasz skutecznej agencji detektywistycznej pracującej na terenie Zabrza? W takim razie zapraszamy do sprawdzenia oferty Biura detektywistycznego Rafał Marcoń & Partnerzy. Świadczymy między innymi takie usługi jak: poszukiwanie i obserwacja osób, wykrywanie urządzeń inwigilujących (kamer, podsłuchów, nadajników GPS), sprawdzanie wierności partnerów i małżonków. Działamy również w sprawach spadkowych.

W naszej ofercie znajdą również Państwo usługi detektywistyczne skierowane dla Klientów biznesowych: przeprowadzanie wywiadu gospodarczego, demaskowanie nieuczciwej konkurencji oraz sprawdzenie pracowników (obecnych oraz kandydatów).

Działamy na podstawie licencji nr 0008716 wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach. Posiadamy komplet niezbędnych uprawnień.

Nasz zespół to przede wszystkim byli pracownicy służb mundurowych, którzy przez wiele lat zdobywali praktyczne umiejętności działając „na pierwszej linii” w największych miastach województwa śląskiego. Obecnie swoją pasję do prowadzenia działań operacyjnych oraz śledczych realizują pracując w naszym biurze detektywistycznym.

Zapraszamy do kontaktu 7 dni w tygodniu, przez całą dobę.

Nasza oferta

Sprawy Rozwodowe

Sprawy rozwodowe, zdrady, alimenty

Wykrywanie podsłuchów

Wykrywanie podsłuchów, kamer i lokalizatorów GPS

Poszukiwanie Osób

Poszukiwanie osób

Obserwacja osób i miejsc

Obserwacja osób i miejsc

Wywiad gospodarczy

Wywiad gospodarczy

Weryfikacja pracowników

Weryfikacja pracowników

Oraz wiele innych …
Usługi Detektywistyczne
Zapraszamy do kontaktu

Darmowa konsultacja

przez całą dobę – 7 dni w tygodniu


Usługi detektywa

Biuro detektywistyczne w Zabrzu – charakterystyka pracy

Zabrze to piąte pod względem liczby ludności miasto województwa śląskiego. Jest jednym z centralnych ośrodków konurbacji górnośląskiej. Według danych GUS liczy nieco ponad 170 tysięcy mieszkańców. Znajdziemy tutaj zarówno typowe dla scenerii Śląska podwórka i bramy, jak również duże blokowiska oraz osiedla domków jednorodzinnych. W takim otoczeniu nasi pracownicy poruszają się się jak przysłowiowa „ryba w wodzie”. Dzielnice Zabrza to: Biskupice, Centrum Południe, Centrum Północ, Grzybowice, Guido, Helenka, Kończyce, Maciejów, Makoszowy, Mikulczyce, Osiedle Mikołaja Kopernika, Osiedle Młodego Górnika, Osiedle Tadeusza Kotarbińskiego, Pawłów, Poremba, Rokitnica, Skłodowskiej-Curie, Śródmieście, Zaborze Północ, Zaborze Południe, Zandka. Zabrze sąsiaduje z gminami takimi jak Gierałtowice czy Zbrosławice.

Wyzwaniem dla detektywów i pracowników agencji detektywistycznych prowadzących działania na terenie Zabrza z pewnością jest fakt, iż miasto to jest jednym z lepiej skomunikowanych w regionie. Przez teren Zabrza przebiega nie tylko autostrada A4, ale również popularna Drogowa Trasa Średnicowa oraz charakteryzując się sporym natężeniem ruchu Droga Krajowa 88.

Opisując Zabrze z perspektywy pracy biura detektywistycznego z pewnością nie można zapomnieć o prężenie działających na jego terenie grupach kibicowskich. To specyficzne i hermetyczne środowiska, jednak nasi pracownicy przez wiele lat służyli w Policji oraz innych formacjach, które na co dzień mają kontakt z ich przedstawicielami, dlatego doskonale znają zasady i mechanizmy w nich funkcjonujące. Jest to wiedza której nie można zdobyć na żadnym kursie czy szkoleniu, a może być owocem jedynie wieloletniej praktyki i pracy „w terenie”.