Biuro detektywistyczne Rafał Marcoń & Partnerzy

Oferta dla podmiotów gospodarczych

Wywiad gospodarczy

Wykonujemy wywiad gospodarczy, który pomoże Ci w podjęciu ważnych decyzji biznesowych. Sprawdzimy rzetelnie firmę w którą chcesz inwestować, wejść w spółkę oraz wiarygodność przyszłych partnerów biznesowych. Poznasz słabe i mocne strony konkurencji. Dowiesz się czy nowy partner biznesowy jest jest wypłacalny i czy nie posiada długów.

Przeciwstawianie się nieuczciwej konkurencji

Nieuczciwa konkurencja może doprowadzić do problemów finansowych a nawet do upadłości firmy. Przyjrzymy się działaniom konkurencji i przekażemy dowody świadczące o nieuczciwości konkurentów biznesowych.

Ustalenia majątkowe

Ustalimy majątek dłużnika, który potwierdzi zdolność do spłacenia długu. Dzięki naszym działaniom odzyskasz swoje pieniądze.

Pełna weryfikacja pracowników

Zweryfikujemy osoby przed zatrudnieniem oraz już zatrudnionych pracowników w Twojej firmie. Ustalimy wiarygodność informacji zawartych w CV, potwierdzimy czy wszystkie dane zawarte w nim są prawdziwe oraz czy zatrudnieni przez Ciebie ludzie nie są powiązani z konkurencją co może wiązać się z przekazywaniem tajemnic przedsiębiorstw, utrudnianiem dostępu do rynku, wprowadzaniem w błąd oznaczeń towarów i usług oraz nakłaniania do rozwiązywania umów bądź nie wykonywania usług.

Obserwacja osób i miejsc

Obserwacja osób i miejsc to jeden z najskuteczniejszych sposobów na uzyskanie potrzebnych informacji. Nasi detektywi skutecznie i w sposób niezauważalny przeprowadzą obserwację oraz udokumentują wszelkie podejrzane zachowania kontrachentów. Podczas obserwacji wykonujemy raport z przeprowadzonej obserwacji, dokumentację fotograficzną i video, które mogą posłużyć jako dowody w sądzie.

Wykrywanie oraz instalacja wszelkiego rodzaju urządzeń inwigilujących

Posługujemy się specjalistycznym sprzętem pozwalającym wykryć w Twoim biurze, gabinecie, firmie wszelkie nadajniki a w szczególności te profesjonalne, zaawansowane technicznie, trudne do wykrycia, których celem jest przechwytywanie informacji. Obawiasz się nieuczciwej konkurencji, trudnego spotkania, pomówienia? Zamontujemy dyskretne urządzenie, które udokumentuje przebieg Waszego spotkania.