Biuro detektywistyczne Rafał Marcoń & Partnerzy

Oferta dla osób prywatnych

Zdrady, Sprawy rozwodowe

Wykonujemy szereg czynności, które mają za zadanie potwierdzenie lub wykluczenie zdrady. Podjęte działania polegające głównie na obserwacji i śledzeniu zachowań partnera z wykorzystaniem nowoczesnych środków technicznych. Klientom dostarczamy potwierdzone informacje w postaci pisemnej, fotograficznej oraz filmu video, które będą stanowić wiążące dowody prawne na potrzeby rozpraw sądowych.

Obserwacja osób i miejsc to jeden z najskuteczniejszych sposobów na uzyskanie potrzebnych informacji. Nasi detektywi skutecznie i w sposób niezauważalny przeprowadzą obserwację oraz udokumentują zachowania podejrzanych. Podczas obserwacji wykonujemy raport z przeprowadzonej obserwacji, dokumentację fotograficzną i video, które mogą posłużyć jako dowody w sądzie.

W krótkim czasie ustalimy miejsce zameldowania osoby. Poprzez dyskretną obserwację ustalimy również miejsce zamieszkania, która niejednokrotnie nie posiada żadnego miejsca zameldowania. Dzięki temu skontaktujesz się z dawno niewidzianym przyjacielem, odnowisz więzi rodzinne, ustalisz miejsce przebywania dziecka. Polecamy się również do innych spraw osobistych i biznesowych.

Na zlecenie osób prywatnych oraz różnych instytucji pomożemy odnaleźć kontakt do ludzi, którzy są zapisani w testamencie jako spadkobiercy. Przeprowadzimy stosowne działania, które mają na celu ustalenie miejsca zamieszkania takich osób.

Badanie DNA

Oferujemy wykonanie kompletnych badań genetycznych potwierdzających bądź wykluczających ojcostwo a także pokrewieństwa poszczególnych członków rodziny. Oferujemy również w dyskretnym pobraniu materiału do badań DNA.

Posługujemy się specjalistycznym sprzętem pozwalającym wykryć wszelkie nadajniki a w szczególności te profesjonalne, zaawansowane technicznie, trudne do wykrycia, których celem jest przechwytywanie informacji. Zamontujemy dla Ciebie dyskretne, niewidoczne dla oka urządzenie, za pomocą którego dowiesz się jak sprawuje opiekę nad Twoim dzieckiem nowa opiekunka, sprawdzisz uczciwość swoich pracowników, unikniesz pomówień na spotkaniach biznesowych oraz wyeliminujesz nieuczciwą konkurencję.

Wykonujemy sprawdzenia pomieszczeń mieszkalnych, biur, hoteli, kancelarii prawnych itp. celem ewentualnego ujawnienia urządzeń podsłuchowych, a w szczególności : 

– telefonów  i podsłuchów 
– GSM 850/900/1800/1900
– UMTS (3G) 850/ 900/1800/1900/2100
– CDMA450 (A-H)/800/1900
– telefonów  w standardzie DECT
– urządzeń Bluetooth i WiFi
– bezprzewodowych kamer wideo
          – analogowych transmiterów radiowych – AM, FM, PM
          – transmiterów radiowych z modulacją cyfrową – FSK, PSK, etc.
          – nadajników z szerokopasmową modulacją i pasmem do 10MHz

Sprawdzenia pomieszczeń wykonujemy za pomocą specjalistycznego sprzętu kontr-inwigilacyjnego m.in 

– analizatora spektrum KROKS 6000 
– miernika częstotliwości aceco fc 3002 oraz fc 5002 
– urządzeń do wykrywania kamer 
– wykrywacza urządzeń posiadających metalowe elementy. 
– kamera inspekcyjna  

Oprócz użycia specjalistycznego sprzętu każdorazowo sprawdzamy fizycznie wskazane pomieszczenie z uwzględnieniem tuneli akustycznych miejsc trudno dostępnych.

Wykonujemy również:

– kompleksowe sprawdzenia pojazdów celem ujawnienia nadajników GPS oraz innych urządzeń inwigilacyjnych 
– sprawdzenia telefonów komórkowych oraz komputera celem ujawnienia oprogramowania szpiegowskiego 

Ustalimy majątek współmałżonka, który może skutecznie ukrywać przed Sądem w celu zminimalizowania alimentów jak również zapobiec równemu podziałowi majątku. Ustalimy również majątek dłużnika, który potwierdzi zdolność do spłacenia długu. Dzięki naszym działaniom odzyskasz swoje pieniądze.

Badanie wariografem