Biuro detektywistyczne Rafał Marcoń & Partnerzy

Weryfikacja pracowników oraz kandydatów do pracy

Dla przedsiębiorców przygotowaliśmy kompleksową usługę weryfikacji pracowników (byłych, obecnych oraz kandydatów), w ramach której realizujemy takie zadanie jak:

  • weryfikacja informacji zawartych w CV,
  • ujawnianie powiązań z konkurencją,
  • ujawnianie wszelkiego rodzaju działań na szkodę firmy,
  • działania w sprawach dotyczących nadużyć przy zwolnieniach lekarskich i innych,
  • ustalanie sprawców kradzieży czy defraudacji na terenie firmy.

 

Wyżej wymienione usługi to tylko niewielka część naszej oferty. Jesteśmy otwarci na najbardziej wymagające i nietypowe zadania.

Zapraszamy do kontaktu.

Warto sprawdzić pracownika przed zatrudnieniem
Nie zawsze powinniśmy wierzyć w informacje z CV

Poszukujesz uczciwej osoby na kluczowe dla funkcjonowania Twojej firmy stanowisko? Chcesz mieć 100% pewności, że powierzasz ważne obowiązki właściwemu człowiekowi? Jesteśmy w stanie przeprowadzić pełną weryfikację pracowników oraz kandydatów. Sprawdzimy prawdziwość informacji wymienionych w CV oraz ewentualne powiązania z konkurencją.

Nasze usługi realizujemy przede wszystkim na terenie śląskich miast, takich jak Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Chorzów, Zabrze, Ruda Śląska, Siemianowice, Tychy oraz wiele innych. Chętnie podejmujemy się jednak zleceń również w innych częściach kraju, w tym w województwie opolskim i samym Opolu.

Przy tego typu działaniach niezwykle istotne jest aby były prowadzone w sposób dyskretny i uniemożliwiający dekonspirację. Nie tylko wpływa to uzyskiwane rezultaty, ale również zapobiega niezręcznym sytuacjom na terenie firmy, które mogą być niekomfortowe przede wszystkim dla pozostałych pracowników. Nasz zespół doświadczenie w prowadzeniu czynności operacyjnych zdobywał między innymi podczas służby w Policji czy ABW. Gwarantuje to najwyższą jakość usługi.

Często zadawane pytania

Jaka jest cena za weryfikację pracownika przez detektywa?

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dopiero po zapoznaniu się ze sprawą jesteśmy w stanie ocenić jak dużo sił i środków będzie potrzebnych do realizacji zlecenia. Wtedy też sporządzamy wycenę.

Czy mogę weryfikować dowolną osobę? Jaki jest zakres weryfikacji?

Nasze Biuro Detektywistyczne działa w pełni legalnie, na podstawie obowiązujących przepisów prawa i licencji wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji. Właśnie dlatego realizujemy zadania mające wpływ na sytuację prawną naszego Klienta, bez przekraczania granicy i wchodzenia w obszar nielegalnej inwigilacji.

Czy dostarczone materiały mogą być użyte w sądzie?

Tak. Właśnie dzięki temu, że w naszych działaniach ściśle przestrzegamy obowiązujących przepisów prawa, zebrane przez nas materiały są legalne i mogą być wykorzystywane jako dowód w sądzie.