Biuro detektywistyczne Rafał Marcoń & Partnerzy

Wykrywanie i instalacja urządzeń inwigilujących

W Biurze Detektywistycznym Rafał Marcoń i Partnerzy dysponujemy wiedzą oraz profesjonalnym, wysokiej klasy sprzętem służącym do wykrywania urządzeń śledzących i szpiegujących. Świadczymy pełen wachlarz usług, w tym:

  • wykrywane podsłuchów, ukrytych kamer oraz lokalizatorów GPS,
  • profesjonalne sprawdzenie pomieszczeń oraz pojazdów w celu wyrycia urządzeń podsłuchowych, nagrywających oraz innych,
  • sprawdzenie telefonów komórkowych oraz komputerów w celu wykrycia oprogramowania szpiegującego,
  • instalacja urządzeń służących do dyskretnego pozyskiwania informacji.

 

Działamy w pełni legalnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Posiadamy licencję wydaną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach.

Usług realizujemy na terenie całej Polski, a szczególnie zapraszamy do współpracy osoby z województwa śląskiego oraz opolskiego.

Zapraszamy do kontaktu.

Detektyw
Usługi detektywistyczne

Masz wrażenie, że Twój partner biznesowy wie o Tobie rzeczy których nie powinien wiedzieć? Twoja konkurencja zawsze wyprzedza Cię o krok, a jej rozwiązanie są zadziwiająco podobne do Twoich? Może członek Twoje rodziny wie podejrzanie zbyt wiele na Twój temat? Wraz z rozwojem technologii śledzenie, podsłuchiwanie, czy podglądanie stało się łatwe i dostępne jak nigdy wcześniej. Lokalizatory GPS, mikro kamery oraz podsłuchy dostępne są dla każdego, na popularnych portalach aukcyjnych, a ich ceny nie przyprawiają o zawrót głowy. To ogromna pokusa dla każdego kto chciałby pozyskiwać informacje, które niekoniecznie są dla niego przeznaczone.

W naszym Biurze Detektywistycznym posiadamy profesjonalny sprzęt który pozwala skutecznie wykrywać wszelkiego rodzaju urządzenia inwigilujące w budynkach oraz pojazdach. Korzystając z naszej oferty będziesz w stanie znów poczuć się komfortowo i porzucić myśli o tym, że jesteś śledzony. Nasi pracownicy to byli funkcjonariusze służb, z ogromnym doświadczeniem, którzy są w stanie szybko wytypować ewentualne „podejrzane miejsca”, które mogły zostać wykorzystane do instalacji podsłuchów czy kamer. To sprawia, że nasze działania są jeszcze bardziej efektywne.

Ponadto zajmujemy się również instalacją urządzeń dzięki którym pozyskasz w dyskretny sposób interesujące Cię informacje, takie jak na przykład: sposób sprawowania opieki nad dzieckiem przez opiekunkę, sprawdzisz uczciwość Twoich pracowników, wykryjesz działania nieuczciwej konkurencji, unikniesz pomówień czy szantażu oraz wiele więcej.

Często zadawane pytania

Znalazłem/Znalazłam podsłuch, ukrytą kamerę lub inne podejrzane urządzenie – co robić?

Bardzo często w celach inwigilacji wykorzystywane jest więcej niż jedno urządzenie. Znalezienie takiego na terenie firmy, mieszkania czy w samochodzie z dużym prawdopodobieństwem oznacza, że jest ich więcej. Zapraszamy do kontaktu – jesteśmy w stanie przeprowadzić sprawdzenie przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu, a także ustalić kto je zamontował.

Jak przeszukać dom lub biuro w poszukiwaniu urządzeń podsłuchowych?

Niestety samodzielne poszukiwanie urządzeń służących do inwigilacji jest bardzo trudne. Zdecydowanie lepiej skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów, którzy nie tylko dysponują profesjonalnym sprzętem, ale również wiedzą jak się skutecznie nim posługiwać.

Jak duża jest szansa na skuteczne wykrycie podsłuchu, ukrytej kamery, czy nadajnika GPS?

W naszym biurze posiadamy wysokiej klasy sprzęt który pozwala z bardzo dużą skutecznością ujawniać różnego rodzaju urządzenia śledzące i szpiegujące. Ponadto nasi pracownicy posiadają ogromną widzę i doświadczenie, dzięki którym efektywnie typują miejsca w których urządzenia tego typu mogły zostać zainstalowane.

Na terenie jakich miast świadczona jest usługa instalacji/wykrywania urządzeń inwigilujących?

Działamy przede wszystkim na terenie Śląska – miasta takie jak Gliwice, Bytom, Zabrze, Sosnowiec, Tychy, Katowice czy Chorzów to często obsługiwane przez nas rejony, jednak jesteśmy w stanie realizować zlecenia praktycznie na terenie całej Polski.

Detektyw