Biuro detektywistyczne Rafał Marcoń & Partnerzy oferuje szeroki zakres usług detektywistycznych realizowanych na terenie Katowic, okolicy i nie tylko. Chętnie podejmiemy się każdego, nawet najbardziej wymagającego zadania.

Nasi pracownicy to przede wszystkim byli funkcjonariusze służb takich ja Policja, ABW, CBŚ. Przez wiele lat służyli na terenie wielu śląskich miast, w tym również Katowic, realizując skutecznie zadania śledcze oraz operacyjne. Posiadają wiedzę, doświadczenie oraz szereg innych predyspozycji, których nie da się pozyskać podczas kursów czy szkoleń teoretycznych. W połączeniu z bogatym zapleczem technicznym które posiada nasze biuro, pozwala to realizować nawet najbardziej skomplikowane sprawy. Nasza praca jest nasza pasją i daje nam mnóstwo satysfakcji.

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi skierowane do osób prywatnych, jak również do firm: obserwacja osób i miejsc, poszukiwania osób, ujawnianie zdrad, demaskowanie niewiernych partnerów, wykrywanie urządzeń podsłuchowych, ukrytych kamer, nadajników GPS, badania DNA oraz wariografem oraz wiele innych.

Działamy w pełni legalnie na podstawie licencji wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawienia. Zapraszamy do kontaktu przez całą dobę.

Nasza oferta

Sprawy Rozwodowe

Sprawy rozwodowe, zdrady, alimenty

Wykrywanie podsłuchów

Wykrywanie podsłuchów, kamer i lokalizatorów GPS

Poszukiwanie Osób

Poszukiwanie osób

Obserwacja osób i miejsc

Obserwacja osób i miejsc

Wywiad gospodarczy

Wywiad gospodarczy

Weryfikacja pracowników

Weryfikacja pracowników

Oraz wiele innych …
Usługi Detektywistyczne
Zapraszamy do kontaktu

Darmowa konsultacja

przez całą dobę – 7 dni w tygodniu


Detektyw Katowice

Usługi detektywistyczne w Katowicach

Katowice to najważniejsze miasto województwa śląskiego – swoją siedzibę mają tutaj władze województwa oraz większość innych, istotnych dla lokalnej społeczności instytucji. Pod koniec 2021 roku Główny Urząd Statystyczny podał, że miasto zamieszkuje prawie 290 tysięcy osób, co sprawia, że pod względem liczby mieszkańców Katowice plasują się na pierwszym miejscu w całym województwie śląskim.

W odróżnieniu od wielu innych miast wojewódzkich Katowice graniczną bezpośrednio z innymi bardzo dużymi miastami. To sprawia, że czasami trudno zorientować się gdzie dokładnie przebiega granica administracyjna miasta i może zdarzać się, że nawet nie zauważymy, że już opuściliśmy Katowice i znajdujemy się na przykład w sąsiednim Chorzowie. Przed detektywami pracującymi na terenie Katowic stawia to poważne wyzwania i wymaga bardzo dobrej znajomości miasta i okolic. Na szczęście w naszej agencji detektywistycznej pracują byli funkcjonariusze służb (w tym Policji), którzy przez wiele lat służyli i zdobywali praktyki w pracy operacyjnej właśnie na terenie Katowic.

Miasto jest doskonale skomunikowane – przez miasto przebiega kilka dróg europejskich, dróg krajowych, Drogowa Trasa Średnicowa oraz autostrada A4, a w bezpośredniej okolicy również autostrada A1. Sprawia to, że w zaledwie 50 minut z centrum Katowic można dotrzeć do granicy z Czechami, a od granicy ze Słowacją dzielą nas niecałe dwie godziny. Pół godziny wystarczy aby znaleźć się na terenie terminala lotniska Katowice – Pyrzowice. Na pewno należy brać to pod uwagę planując realizację skomplikowanych zadań na tym terenie.

Katowice to główny ośrodek Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Na terenie miasta zarejestrowanych jest prawie 50 tysięcy podmiotów, a wiele innych ma tutaj swoje siedziby. Na terenie Katowic swoje filie otwierają również wielkie międzynarodowe korporacje. Wszystko to powoduję, że prowadzać biznes na terenie Katowic możemy natknąć się nietypowe problemy lub nadużycia wymagające nietypowego działania. Właśnie dlatego w naszym biurze przygotowaliśmy bogatą ofertę usług detektywistycznych skierowaną do przedsiębiorców: pomoc w przypadkach nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego lub przemysłowego, prowadzenie obserwacji, ustalenia majątkowe (w tym dotyczące dłużników), sprawdzenia pracowników (byłych, obecnych oraz kandydatów) – to tylko część z naszej pełnej oferty.

Stolica województwa śląskiego jest miejscem tętniącym życiem przez całą dobę. Odbywa się tutaj wiele wydarzeń kulturalnych, sportowych oraz artystycznych. Nawet w środku tygodnia kluby nocne i dyskoteki pękają w szwach. Dlatego jesteśmy przygotowani do tego, aby realizować zadania przez całą dobę.

Katowice są bez wątpienia bardzo wymagającym pod względem pracy detektywistycznej terenem. Doskonała znajomość miasta może okazać się niewystarczająca na przykład do prowadzenia skutecznej obserwacji. Dlatego w naszym biurze dysponujemy dodatkowo zapleczem technicznym znacznie ułatwiającym nam pracę – drony, wysokiej jakości sprzęt rejestrujący z odpowiednimi obiektywami i wiele innych.

Usługi detektywistyczne