Szukasz dobrego detektywa działającego na terenie Rudy Śląskiej? Biuro detektywistyczne Rafał Marcoń & Partnerzy to zgrany i doświadczony zespół realizujący wszelkiego rodzaju usługi detektywistyczne. Nasza ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i dla klientów biznesowych. Wykrywanie urządzeń inwigilujących (podsłuchów, kamer, nadajników GPS), obserwacja osób i miejsc, poszukiwanie osób, wykrywanie zdrad i demaskowanie niewiernych partnerów, wywiad gospodarczy oraz ustalenia majątkowe, weryfikacja pracowników – to tylko część usług które jesteśmy w stanie zrealizować.

Nasi pracownicy to byli funkcjonariusze służb, z doświadczeniem w pracy operacyjnej oraz śledczej sięgającym 30 lat. Na wyposażeniu posiadamy sprzęt z najwyższej półki. Połączenie doświadczenia z najnowszymi zdobyczami techniki daje niezwykle skuteczne połączenie.

Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia. Działamy na podstawie licencji wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji.

Zapraszamy do kontaktu przez całą dobę.

Nasza oferta

Sprawy Rozwodowe

Sprawy rozwodowe, zdrady, alimenty

Wykrywanie podsłuchów

Wykrywanie podsłuchów, kamer i lokalizatorów GPS

Poszukiwanie Osób

Poszukiwanie osób

Obserwacja osób i miejsc

Obserwacja osób i miejsc

Wywiad gospodarczy

Wywiad gospodarczy

Weryfikacja pracowników

Weryfikacja pracowników

Oraz wiele innych …
Usługi Detektywistyczne
Zapraszamy do kontaktu

Darmowa konsultacja

przez całą dobę – 7 dni w tygodniu


Detektyw

Praca biura detektywistycznego w Rudzie Śląskiej

Ruda Śląska to jedno z większych miast województwa śląskiego – liczy ponad 130 tysięcy mieszkańców. Posiada jedenaście dzielnic: Orzegów, Godula, Ruda, Chebzie, Nowy Bytom, Bielszowice, Bykowina, Wirek, Halemba, Kochłowice, Czarny Las – każda z nich w przeszłości rozwijała się jako osoba miejscowość, co sprawa, że związki pomiędzy nimi nie są zbyt wielkie, a ich charakter potrafi się bardzo różnić. Od detektywa działającego na terenie Rudy Śląskiej wymaga to pewnej elastyczności i szybkiego dostosowywania się do różnych warunków.

Ciekawostką jest, że podczas Narodowego Spisu Powszechnego ponad 35% mieszkańców zadeklarowało narodowość śląską. Język śląski jest tutaj obecny na ulicach, w punktach handlowych oraz wielu innych miejscach. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby osoby realizujące usługi detektywistyczne na terenie Rudy Śląskiej potrafiły posługiwać się gwarą.

Pracownicy naszego biura to byli funkcjonariusze służb państwowych, którzy przez wiele lat działali na pierwszej linii frontu i realizowali zadania na ulicach wielu miast województwa śląskiego. Nie tylko doskonale potrafią dostosować się do charakteru śląskich miejscowości, ale również nie jest im obca gwara, co jest bardzo pomocne podczas wykonywania niektórych zleceń.

Ruda Śląska wspólnie z miastem Świętochłowice powołały do życia Śląski Park Przemysłowy – strefę ekonomiczną mieszczącą się przy Drogowej Trasie Średnicowej. Tego typu obszary przemysłowe sprzyjają powstawaniu różnego rodzaju patologii oraz nadużyć w biznesie. Nasza agencja detektywistyczna posiada w ofercie szereg usług kierowanych do przedsiębiorców – począwszy do przeprowadzania wywiadu gospodarczego, przez pomoc przy przeciwstawieniu się nieuczciwej konkurencji, obserwację osób oraz miejsc, po weryfikację pracowników – obecnych oraz kandydatów.