Biuro detektywistyczne Rafał Marcoń & Partnerzy świadczy szeroki zakres usług, między innymi takich jak: ujawnianie zdrad, obserwacja osób, poszukiwanie osób, ustalenia majątkowe i działania w sprawach spadkowych, badania DNA, wykrywanie podsłuchów, kamer oraz nadajników GPS.

Działamy w pełni legalnie na podstawie licencji nr 0008716 wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawienia.

Nasi pracownicy to byli funkcjonariusze służb państwowych z wieloletnim doświadczeniem w działaniach śledczych oraz operacyjnych. Ponadto posiadają specjalistyczną wiedzę z dziedzin takich jak chociażby cyberprzestępczość. Praca detektywa to przede wszystkim nasza pasja i do każdego zleconego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Posiadamy urządzenia oraz pojazdy pozwalające podejmować się najtrudniejszych spraw. Nasze usługi kierujemy do klientów biznesowych oraz osób prywatnych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Nasza oferta

Sprawy Rozwodowe

Sprawy rozwodowe, zdrady, alimenty

Wykrywanie podsłuchów

Wykrywanie podsłuchów, kamer i lokalizatorów GPS

Poszukiwanie Osób

Poszukiwanie osób

Obserwacja osób i miejsc

Obserwacja osób i miejsc

Wywiad gospodarczy

Wywiad gospodarczy

Weryfikacja pracowników

Weryfikacja pracowników

Oraz wiele innych …
Usługi Detektywistyczne
Zapraszamy do kontaktu

Darmowa konsultacja

przez całą dobę – 7 dni w tygodniu


Usługi detektywistyczne na terenie Sosnowca – dostosowujemy się do charakteru miasta

Sosnowiec to pod względem liczby ludności trzecie miasto województwa śląskiego oraz pierwsze miasto Zagłębia Dąbrowskiego. Przy tym ma stosunkowo małą powierzchnię, bo jest to zaledwie 91 kilometrów kwadratowych. To sprawia, że jest mocno zurbanizowane i gęsto zaludnione – znajdziemy tutaj bardzo niewiele terenów leśnych, natomiast dużą liczbę osiedli i typowych blokowisk. Stawia to przed detektywami liczne wyzwania, jednak nasi pracownicy to osoby z wieloletnim doświadczeniem w Policji i innych służbach, którzy wykonywali swoje obowiązki w największych miastach na Śląsku i doskonale czują się w tego typu miejscach, a praca w takim środowisku nie stanowi dla nich żadnego problemu.

Sosnowiec jest miastem doskonale skomunikowanym z sąsiednimi miejscowościami i realizując tutaj usługi detektywistyczne trzeba mieć to na uwadze. Nasze biuro dysponuje jednak sprzętem i flotą pojazdów, dzięki której jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych obserwacji lub innych czynności śledczych oraz operacyjnych.

Na terenie miasta działa Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna – Podstrefa Sosnowiecko – Dąbrowska, a według oficjalnych danych w Sosnowcu zarejestrowanych jest ponad 20 tysięcy podmiotów gospodarczych. Właśnie dlatego Biuro detektywistyczne Rafał Marcoń & Partnerzy oferuje na terenie Sosnowca szereg usług skierowanych właśnie dla przedsiębiorców: począwszy od wywiadu gospodarczego, przez ujawnianie ujawnienie nieuczciwej konkurencji po szczegółową weryfikację pracowników – obecnych oraz kandydatów.