Skuteczna obserwacja osób i miejsc

Biuro Detektywistyczne Rafał Marcoń i Partnerzy oferuje usługę obserwacji osób i miejsc oraz pozyskiwanie informacji, w tym:

  • obserwacja partnerów biznesowych i kontrahentów,
  • obserwacja przyszłych małżonków,
  • prewencyjna obserwacja dzieci,
  • obserwacja mająca na celu sprawdzenie sposobu sprawowanie opieki nad dziećmi,
  • obserwacja miejsc, obiektów, pojazdów oraz wielu innych,
  • usługa kontrobserwacji (sprawdzenie czy nie jesteś śledzony).

Usługa skierowana jest do osób prywatnych i klientów biznesowych.

Nasze usług realizujemy na terenie całej Polski, a szczególnie zapraszamy do współpracy osoby z województwa śląskiego oraz opolskiego.

Obserwacja
Usługi Detektywistyczne
Zapraszamy do kontaktu

Darmowa konsultacja

przez całą dobę – 7 dni w tygodniu


Usługi detektywistyczne

Skuteczna obserwacja wymaga zaplecza technicznego, personalnego oraz często odpowiednio zróżnicowanej floty pojazdów. W naszym biurze detektywistycznym dysponujemy wszystkim co potrzebne zarówno do krótkotrwałych ale bardzo intensywnych działań, jak również tych czasochłonnych, wymagających zaangażowania przez wiele tygodni.

Wielkim zagrożeniem każdej obserwacji jest jej dekonspiracja. Nasi pracownicy do byli funkcjonariusze służb z gigantycznym doświadczeniem w pracy operacyjnej. Jest to gwarancją usługi na najwyższym poziomie.

Chętnie podejmiemy się różnego rodzaju zleceń z zakresu obserwacji osób oraz miejsc. Zdobędziemy niezbędne informacje, zgromadzimy potrzebny materiał audio, foto lub wideo. Działamy głównie na terenie województwa śląskiego (Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Bytom, Chorzów, Ruda Śląska, Zabrze, Tychy, Rybnik oraz inne okoliczne miejscowości) oraz opolskiego (w tym miasto Opole).

Warto podkreślić, że zawsze działamy obiektywnie – nigdy pod z góry ustaloną tezę. Dostarczymy informacje oraz materiały dotyczące stanu faktycznego, nigdy nie naginając ich do potrzeb zleceniodawcy czy naszego biura. Przedstawimy suche fakty, nawet gdyby miały okazać się brutalnie niewygodne.

Często zadawane pytania (FAQ)

Co to jest kontrobserwacja?

Masz wrażenie, że ktoś Cię śledzi? Podejrzewasz, że partner lub wspólnik biznesowy próbujemy zdobyć na Ciebie obciągające materiały? Kontrobserwacja ma na celu sprawdzenie czy nie jestem śledzony/obserwowany. Jesteśmy w stanie nie tylko ujawnić sam fakt obserwacji, ale również ustalić kto ją realizuje, w jaki celu, a także dowiedzieć się na czyje zlecenie.

Czy podejmiecie się każdej obserwacji?

Nie. Działamy zgodnie z obowiązującym porządkiem prawnym i w pełni legalnie. Naszym zadaniem jest działanie w interesie prawnym Klienta, jednak nie prowadzimy żadnej formy nielegalnej inwigilacji.

Ile kosztuje usługa obserwacji osoby albo miejsca?

Jakikolwiek kwoty jesteśmy w stanie podać dopiero po zapoznaniu się ze sprawą, w trakcie początkowej konsultacji. Dopiero wtedy jesteśmy w stanie ocenić jakich sił i środków będziemy musieli użyć i przygotować wycenę.

Jak długo trwa obserwacja osób lub miejsc?

Wszystko zależy konkretnej sytuacji, jednak zawsze staramy się w możliwie najkrótszym czasie dostarczyć niezbędne informacje lub zebrane materiały. Dokładamy wszelkich starań aby powierzone nam zadania były realizowane szybko i sprawnie, ale trudno z góry deklarować jakikolwiek terminy.

Na jakie materiały mogę liczyć po zakończonej obserwacji?

W zależności od potrzeb jesteśmy w stanie dostarczać materiały foto, audio i wideo. Dysponujemy wieloma nowoczesnymi urządzeniami (w tym drony, aparty z wysokiej jakości obiektywami oraz wiele innych), dzięki którym dostarczymy Ci materiały wysokiej jakości.