Poszukiwanie osób i ustalanie miejsca pobytu

Każdego roku w Polsce rejestrowanych jest co najmniej kilkanaście tysięcy zaginięć. Poszukiwana osób prowadzone są również w sprawach o innym charakterze. Biuro Detektywistyczne Rafał Marcoń i Partnerzy oferuje skuteczne usługi między innymi z zakresu:

  • poszukiwanie osób zaginionych (dorosłych i dzieci),
  • pomoc w przypadkach tak zwanych uprowadzeń rodzicielskich,
  • poszukiwanie członków rodziny z którymi kontakt został utracony,
  • ustalanie miejsca pobytu dłużników,
  • pomoc w sprawach spadkowych (poszukiwanie osób wymienionych w testamentach),
  • inne poszukiwania.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w sprawach poszukiwawczych najważniejszy jest czas. Dlatego nasze telefony są do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Działamy najczęściej na terenie województwa śląskiego, opolskiego, ale chętnie podejmujemy się zleceń w innych częściach kraju.

Poszukiwanie osób
Usługi Detektywistyczne
Zapraszamy do kontaktu

Darmowa konsultacja

przez całą dobę – 7 dni w tygodniu


Poszukiwanie członków rodziny

Zaginięcie bliskiej osoby to bardzo stresujący moment, w którym trudno utrzymać emocje na wodzy i skupić się na działaniu oraz podejmowaniu właściwych decyzji. Właśnie dlatego tak istotna jest pomoc kogoś z zewnątrz, kto w pełni zaangażuje się w Twoją sprawę, ale jednocześnie chłodnym, rzetelnym okiem będzie potrafił ocenić sytuację i pomóc podjąć Ci stosowne kroki. Pracownicy naszego biura są w stanie nie tylko skutecznie poprowadzić poszukiwania, ale również wspierać Ciebie i Twoich bliskich w tej trudnej sytuacji.

Sprawy poszukiwawcze – szczególnie dotyczące ucieczek, prób samobójczych czy porwań rodzicielskich często wymagają pełnej szczerości, otwartości, a czasami przekazania krępujących informacji dotyczących stosunków rodzinnych czy samej osoby poszukiwanej. W Biurze Detektywistycznym Rafał Marcin i Partnerzy gwarantujemy pełną dyskrecję, zrozumienie i działanie z pełnym zaangażowaniem, bez uprzedzeń oraz oceniania. Jesteśmy profesjonalistami z ludzkim podejściem.

Nie wszystkie sprawy poszukiwawcze czy zlecenia dotyczące ustalenia miejsca zamieszkania mają przykre tło. Chętnie podejmiemy się zleceń dotyczących poszukiwań członków rodziny lub przyjaciół z którymi utracili Państwo kontakt przed laty. Jesteśmy w stanie pomóc przeprowadzić poszukiwanie biologicznych rodziców, czy połączyć rozdzielone rodzeństwo.

Działamy również w sprawach spadkowych i majątkowych – odnajdujemy osoby wymienione w testamencie, poszukujemy dłużników. Ustalanie miejsca zameldowania, zamieszkania czy pobytu dowolnej osoby.

Często zadawane pytania (FAQ)

Jaka jest szansa na odnalezienie osoby poszukiwanej/zaginionej?

Bardzo duża. Większość osób zaginionych odnajduje się w trakcie pierwszych 48 godzin. Według statystyk ponad 75% spraw dotyczących zaginięć udaje się zakończyć w trakcie pierwszego miesiąca.

Policja już prowadzi poszukiwania, czy mimo to warto wynająć detektywa?

Oczywiście, że tak. Jesteśmy zdania, że czynności Polji i detektywa powinny być prowadzone równolegle. Charakterystyka służby i przyjęte algorytmy postępowania bardzo często okazują się skuteczne, jednak nierzadko mniej szablonowe i niestarowanie działania detektywa, oraz mocno indywidualne potraktowanie sprawy mogą przynosić rewelacyjne rezultaty i doprowadzić do skutecznego zakończenia sprawy poszukiwawczej. Warto pamiętać, że Policja i Agencja Detektywistyczna posługują się w pracy nieco innymi narzędziami. Właśnie dlatego równoległe prowadzenie spraw daje najlepsze efekty.

Jak jest cena za usługę ustalania miejsca pobytu osób zganionych i inne rodzaje poszukiwań?

W naszej pracy każdą sprawę traktujemy indywidualnie. Istnieje tak wiele scenariuszy i możliwości działania, że nie jesteśmy w stanie podać ceny za naszą usługę bez wcześniejszego zapoznania się ze sprawą.

Na terenie jakich województw/miast świadczone są usługi poszukiwania osób?

Oferta Biura Detektywistycznego Rafał Marcoń & Partnerzy skierowana jest do osób z całej Polski, jednak najczęściej nasz teren działania obejmuje województwo śląskie i opolskie, a szczególnie takie miasta jak: Katowice, Sosnowiec, Bytom, Chorzów, Ruda Śląska, Zabrze, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Opole i inne.