Sprawdzanie pracowników oraz kandydatów do pracy

Dla przedsiębiorców przygotowaliśmy kompleksową usługę weryfikacji pracowników (byłych, obecnych oraz kandydatów), w ramach której realizujemy takie zadanie jak:

  • weryfikacja informacji zawartych w CV,
  • ujawnianie powiązań z konkurencją,
  • ujawnianie wszelkiego rodzaju działań na szkodę firmy,
  • działania w sprawach dotyczących nadużyć przy zwolnieniach lekarskich i innych,
  • ustalanie sprawców kradzieży czy defraudacji na terenie firmy.

Wyżej wymienione usługi to tylko niewielka część naszej oferty. Jesteśmy otwarci na najbardziej wymagające i nietypowe zadania.

Sprawdzanie kandydatów do pracy
Usługi Detektywistyczne
Zapraszamy do kontaktu

Darmowa konsultacja

przez całą dobę – 7 dni w tygodniu


Weryfikacja firm

Poszukujesz uczciwej osoby na kluczowe dla funkcjonowania Twojej firmy stanowisko? Chcesz mieć 100% pewności, że powierzasz ważne obowiązki właściwemu człowiekowi? Jesteśmy w stanie przeprowadzić pełną weryfikację pracowników oraz kandydatów. Sprawdzimy prawdziwość informacji wymienionych w CV oraz ewentualne powiązania z konkurencją.

Nasze usługi realizujemy przede wszystkim na terenie śląskich miast, takich jak Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Chorzów, Zabrze, Ruda Śląska, Siemianowice, Tychy oraz wiele innych. Chętnie podejmujemy się jednak zleceń również w innych częściach kraju, w tym w województwie opolskim i samym Opolu.

Przy tego typu działaniach niezwykle istotne jest aby były prowadzone w sposób dyskretny i uniemożliwiający dekonspirację. Nie tylko wpływa to uzyskiwane rezultaty, ale również zapobiega niezręcznym sytuacjom na terenie firmy, które mogą być niekomfortowe przede wszystkim dla pozostałych pracowników. Nasz zespół doświadczenie w prowadzeniu czynności operacyjnych zdobywał między innymi podczas służby w Policji czy ABW. Gwarantuje to najwyższą jakość usługi.

Często zadawane pytania (FAQ)

Czy mogę weryfikować dowolną osobę? Jaki jest zakres weryfikacji?

Nasze Biuro Detektywistyczne działa w pełni legalnie, na podstawie obowiązujących przepisów prawa i licencji wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji. Właśnie dlatego realizujemy zadania mające wpływ na sytuację prawną naszego Klienta, bez przekraczania granicy i wchodzenia w obszar nielegalnej inwigilacji.

Jaka jest cena za weryfikację pracownika przez detektywa?

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dopiero po zapoznaniu się ze sprawą jesteśmy w stanie ocenić jak dużo sił i środków będzie potrzebnych do realizacji zlecenia. Wtedy też sporządzamy wycenę.

Czy dostarczone materiały mogą być użyte w sądzie?

Tak. Właśnie dzięki temu, że w naszych działaniach ściśle przestrzegamy obowiązujących przepisów prawa, zebrane przez nas materiały są legalne i mogą być wykorzystywane jako dowód w sądzie.