Wykrywanie podsłuchów, ukrytych kamer, lokalizatorów GPS

W Biurze Detektywistycznym Rafał Marcoń i Partnerzy dysponujemy wiedzą oraz profesjonalnym, wysokiej klasy sprzętem służącym do wykrywania urządzeń śledzących i szpiegujących. Świadczymy pełen wachlarz usług, w tym:

  • wykrywane podsłuchów, ukrytych kamer oraz lokalizatorów GPS,
  • profesjonalne sprawdzenie pomieszczeń oraz pojazdów w celu wyrycia urządzeń podsłuchowych, nagrywających oraz innych,
  • sprawdzenie telefonów komórkowych oraz komputerów w celu wykrycia oprogramowania szpiegującego.

Usługa skierowana do osób prywatnych i klientów biznesowych.

Działamy w pełni legalnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Posiadamy licencję wydaną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach.

Usług realizujemy na terenie całej Polski, a szczególnie zapraszamy do współpracy osoby z województwa śląskiego oraz opolskiego.

Wykrywanie podsłuchów i ukrytych kamer
Usługi Detektywistyczne
Zapraszamy do kontaktu

Darmowa konsultacja

przez całą dobę – 7 dni w tygodniu


Usuwanie podsłuchów i lokalizatorów GPS

Masz wrażenie, że Twój partner biznesowy wie o Tobie rzeczy których nie powinien wiedzieć? Twoja konkurencja zawsze wyprzedza Cię o krok, a jej rozwiązanie są zadziwiająco podobne do Twoich? Może członek Twoje rodziny wie podejrzanie zbyt wiele na Twój temat? Wraz z rozwojem technologii śledzenie, podsłuchiwanie, czy podglądanie stało się łatwe i dostępne jak nigdy wcześniej. Lokalizatory GPS, mikro kamery oraz podsłuchy dostępne są dla każdego, na popularnych portalach aukcyjnych, a ich ceny nie przyprawiają o zawrót głowy. To ogromna pokusa dla każdego kto chciałby pozyskiwać informacje, które niekoniecznie są dla niego przeznaczone.

W naszym Biurze Detektywistycznym posiadamy profesjonalny sprzęt który pozwala skutecznie wykrywać wszelkiego rodzaju urządzenia inwigilujące w budynkach oraz pojazdach. Korzystając z naszej oferty będziesz w stanie znów poczuć się komfortowo i porzucić myśli o tym, że jesteś śledzony. Nasi pracownicy to byli funkcjonariusze służb, z ogromnym doświadczeniem, którzy są w stanie szybko wytypować ewentualne „podejrzane miejsca”, które mogły zostać wykorzystane do instalacji podsłuchów czy kamer. To sprawia, że nasze działania są jeszcze bardziej efektywne.

Ponadto zajmujemy się również pozyskiwaniem w dyskretny sposób informacji takich jak na przykład: sposób sprawowania opieki nad dzieckiem przez opiekunkę, sprawdzisz uczciwość Twoich pracowników, wykryjesz działania nieuczciwej konkurencji, unikniesz pomówień czy szantażu oraz wiele więcej.

Często zadawane pytania (FAQ)

Znalazłem/Znalazłam podsłuch, ukrytą kamerę lub inne podejrzane urządzenie – co robić?

Bardzo często w celach inwigilacji wykorzystywane jest więcej niż jedno urządzenie. Znalezienie takiego na terenie firmy, mieszkania czy w samochodzie z dużym prawdopodobieństwem oznacza, że jest ich więcej. Zapraszamy do kontaktu – jesteśmy w stanie przeprowadzić sprawdzenie przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu, a także ustalić kto je zamontował.

Jak przeszukać dom lub biuro w poszukiwaniu urządzeń podsłuchowych?

Niestety samodzielne poszukiwanie urządzeń służących do inwigilacji jest bardzo trudne. Zdecydowanie lepiej skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów, którzy nie tylko dysponują profesjonalnym sprzętem, ale również wiedzą jak się skutecznie nim posługiwać.

Jak duża jest szansa na skuteczne wykrycie podsłuchu, ukrytej kamery, czy nadajnika GPS?

W naszym biurze posiadamy wysokiej klasy sprzęt który pozwala z bardzo dużą skutecznością ujawniać różnego rodzaju urządzenia śledzące i szpiegujące. Ponadto nasi pracownicy posiadają ogromną widzę i doświadczenie, dzięki którym efektywnie typują miejsca w których urządzenia tego typu mogły zostać zainstalowane.

Na terenie jakich miast świadczona jest usługa wykrywania urządzeń inwigilujących?

Działamy przede wszystkim na terenie Śląska – miasta takie jak Gliwice, Bytom, Zabrze, Sosnowiec, Tychy, Katowice czy Chorzów to często obsługiwane przez nas rejony, jednak jesteśmy w stanie realizować zlecenia praktycznie na terenie całej Polski.