Wywiad gospodarczy i ustalenia majątkowe dla biznesu

Dla swoich klientów biznesowych Biuro Detektywistyczne Rafał Marcoń i Partnerzy przygotowało usługę przeprowadzenia wywiadu gospodarczego oraz dokonania ustaleń majątkowych. W ramach tych usług możesz liczyć na:

  • weryfikację partnerów biznesowych – sprawdzenie ich rzetelności oraz wypłacalności,
  • sprawdzenie uczciwości przyszłych kontrahentów,
  • pozyskanie informacji dotyczących rynku, słabych oraz mocnych stron konkurencji,
  • szczegółowe ustalenia dotyczące przyszłych inwestycji,
  • usługi z zakresu analityki biznesowej czy Business Intelligence,
  • ustalenia majątkowe dotyczące dłużników, nierzetelnych klientów.

Działamy na podstawie licencji wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach.

Usługi świadczymy głównie na terenie województwa śląskiego oraz opolskiego, ale zapraszamy do współpracy firmy z całej Polski.

Wywiad gospodarczy
Usługi Detektywistyczne
Zapraszamy do kontaktu

Darmowa konsultacja

przez całą dobę – 7 dni w tygodniu


Weryfikacja firm

W nowoczesnym biznesie sprawdzona informacja jest bardzo cenna. Pozwala podejmować skuteczne decyzje inwestycyjne, świadomie rozwijać swoją firmę oraz unikać błędów podczas dobierania partnerów biznesowych. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i właśnie dlatego w naszym Biurze Detektywistycznym przygotowaliśmy kompleksową usługę polegającą na prowadzeniu szeroko rozumianego wywiadu gospodarczego.

Dobrze przyprowadzony wywiad gospodarczy dostarczy Ci wartościowych informacji na temat mocnych i słabych stron Twojej konkurencji, dzięki czemu jeszcze lepiej opracujesz własną strategię. Informacje te będą cenne na każdym etapie prowadzenia firmy: przy jej zakładaniu, w trakcie dynamicznego rozwoju, jak również w chwilach przestoju. Właśnie dlatego usługę tę należy traktować jako inwestycję we własny biznes.

Wchodzenie w spółki, czy inwestowanie w nowe przedsięwzięcia zawsze związane jest z ryzykiem. W ramach wywiadu gospodarczego możemy sprawdzić rzetelność przyszłego partnera biznesowego, wypłacalność inwestora, uczciwość kontrahenta oraz wiele więcej.

W ramach naszych usług przeprowadzamy również ustalenia majątkowe dla biznesu. Podejrzewasz, że Twój dłużnik ukrywa majątek? Chętnie pozyskamy dla Ciebie informacje na temat dłużnika które pomogą Ci odzyskać pieniądze.

Często zadawane pytania (FAQ)

Jaka jest cena za usługę wywiadu gospodarczego lub ustalenia majątkowego dla biznesu?

Każde zlecenie jest inne, wymagania zagospodarowania różnych sił i środków i właśnie dlatego nie jesteśmy w stanie podać konkretnych cen, natomiast możemy zapewnić, że zawsze staramy się oferować bardzo konkurencyjne stawki.

Na terenie jakich miast świadczona jest usługa?

Chętnie współpracujemy z firmami z całej Polski, ale najczęściej realizujemy zlecenie na terenie dużych miast województwa śląskiego takich jak: Katowice, Chorzów, Tychy, Bytom, Gliwice, Sosnowiec, Ruda Śląska oraz wiele innych.