Zdrady, sprawy rozwodowe, alimenty, weryfikacja sposobu opieki nad dzieckiem

Biuro Detektywistyczne Rafał Marcoń & Partnerzy realizuje szeroki wachlarz usług związanych z różnego rodzaju sprawami rodzinnymi oraz rozwodowymi. Działamy dyskretnie, jesteśmy profesjonalistami z ludzkim podejściem. Oferujemy między innymi:

  • demaskowanie niewiernych partnerów,
  • zbieranie dowodów do spraw rozwodowych,
  • potwierdzenie lub wykluczenie zdrady,
  • weryfikacja majątku w sprawach o przyznanie alimentów,
  • weryfikacja sposobu sprawowania opieki nad dzieckiem.

Działamy w pełni legalnie, na podstawie obowiązujących przepisów prawa oraz licencji wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach. Dostarczone przez nas materiały mogą być wykorzystywane w sądzie.

Zapraszamy do kontaktu przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Sprawy Rozwodowe
Usługi Detektywistyczne
Zapraszamy do kontaktu

Darmowa konsultacja

przez całą dobę – 7 dni w tygodniu


Detektyw Zdrady

Detektyw w sprawach rozwodowych

Sprawy rozwodowe najczęściej dotykają najbardziej prywatnych obszarów naszego życia i nie należą do przyjemnych doświadczeń – w naszym biurze doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego przygotowaliśmy szeroki wachlarz usług, które pozwolą Ci skutecznie przygotować się do procesu. Jednocześnie gwarantujemy pełną dyskrecję i zrozumienie. Dbamy także o Twój komfort psychiczny.

Jesteśmy w stanie działać kompleksowo – możemy jednocześnie weryfikować podejrzenie zdrady, oraz gromadzić dokumentację dotyczącą posiadanego (czy też ukrywanego) majątku, a także weryfikować sposób sprawowania opieki nad dziećmi.

Ujawnianie zdrad

Podejrzewasz partnera o zdradę? Twoje wątpliwości dotyczące wierności współmałżonka nie dają Ci spokoju? W sposób dyskretny i profesjonalny, jednocześnie z podejściem pełnym rozumienia zrealizujemy usługę weryfikacji podejrzenia zdrady, czy też ujawnienia zdrady. Zgromadzimy niezbędny materiał, który pomoże Ci w ocenie sytuacji, a w razie potrzeby może stanowić dowód w sprawie.

Usługę weryfikacji podejrzenia zdrady realizujemy nie tylko przy sprawach rozwodowych.

Sprawy alimentacyjne – przypadki ukrywania majątku

Przygotowujesz się do sprawy dotyczącej przyznania alimentów i podejrzewasz, że druga strona może celowo ukrywać majątek lub dochody? Na Twoje zlecenie zweryfikujemy i udokumentujemy sytuację majątkową wskazywanej osoby.

Weryfikacja sposobu sprawowania opieki nad dzieckiem

Sprawy dotyczące przyznania opieki nad dziećmi to jedne z najbardziej delikatnych spraw z jakimi mamy do czynienia. Jednak jak w całej naszej działalności powierzone zadania realizujemy rzetelnie, profesjonalnie i dużą dbałością o komfort psychiczny powiązanych z nimi osób. Pomożemy Ci zweryfikować czy Twój były partner/partnerka z należytą starannością opiekuje się Waszymi dziećmi. Całość udokumentujemy wykorzystując bogate zaplecze techniczne.

Często zadawane pytania (FAQ)

Moje podejrzenie zdrady nie potwierdziło się – co dalej?

Realizując nasze usługi nigdy nie naginamy rzeczywistości na potrzeby Klienta. Zawsze działamy obiektywnie, rzetelnie i z zachowanie zasad etyki zawodowej. Dostarczony materiał przedstawia fakty – nie zważając na to czy pokrywają się one z oczekiwaniami zleceniodawcy. Przedstawiamy prawdę, niezależnie od tego jak niewygodna lub rozczarowująca ona jest. Na tym polega nasze zadanie i za to pobieramy wynagrodzenie.

Czy mój partner będzie wiedział, że podejrzewałam/podejrzewałem zdradę?

Realizując nasze zadania ogromną uwagę przykładamy do tego aby uniknąć dekonspiracji. Właśnie dlatego, jeśli tylko takie jest Twoje życzenie, Twój partner nigdy nie dowie się o naszej pracy.

Jaki materiał dowodowy otrzymam?

W zależności od sytuacji mogą to być nagrania wideo, fotografie, kopie rachunków oraz różne inne materiały. Posiadamy bogate zaplecze techniczne pozwalające na gromadzie różnego rodzaju dowodów.

Czy zebrane przez Was materiały mogą być dowodem w sądzie?

Tak. Działamy w pełni legalnie, posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia. Właśnie dlatego dostarczona przez nas dokumentacja może być wykorzystywana podczas procesu sądowego.

Gdzie realizowana jest usługa?

Jesteśmy elastyczni i przygotowani do tego aby działać na terenie całej Polski. Z uwagi na naszą lokalizację najczęściej nasze usługi realizujemy na terenie województwa śląskiego – w ty w miastach takich jak Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Bytom, Zabrze, Ruda Śląska, Chorzów, Tychy oraz wiele innych. Jesteśmy częstymi gośćmi również na terenie województwa opolskiego, oraz samego miasta Opole.